Ιανουάριος 24, 2015
Κάτι τρέχει... για το παιδί! στο MuseumMasters.gr

Όπως σας είχαμε ήδη αναφέρει στο Museum Mastersξεκινήσαμε την νέα χρονιά γεμάτοι ελπίδα και "φρέσκες" ιδέες για το e-shop και ήρθε η ώρα να σβήσουμε έναν εκπληρωμένο στόχο από την λίστα των στόχων μας για την νέα χρονιά.Έχουμε εργαστεί σκληρά από την αρχή του έτους, για να σας παρουσιάσουμε τη νέα κατηγορία στο διαδικτυακό μας κατάστημα, αφιερωμένη ιδιαίτερα στους μικρούς μας φίλους, την κατηγορία Για το παιδί.

Η νέα κατηγορία μας είναι σχεδόν έτοιμη και ήδη περιλαμβάνει μια αποκλειστική συλλογή με προϊόντα, όπως παιδικές μπλούζεςκουτιά και παιχνίδιαειδώλιακουδουνίστρες και αγαλματίδια, εμπνευσμένα από την αρχαιότητα. Περιμένουμε να ακούσουμε τα δικά σας σχόλια και προτάσεις.

Ακολουθήστε μας στο PinterestFacebookTwitterYoutube και Google+ για τις πιο πρόσφατες ενημερώσεις μας, ή μείνετε συντονισμένοι στο blog μας για όλη τη δράση, την ώρα που συμβαίνει.